Choď na obsah Choď na menu
 

8.časť

18. 8. 2012

Bolo tam napísané :"Tú mikinu si môžeš nechať :))." Sofia len vyvaľovala oči a všimla som si, že nezatvorila ústa. Pozrela som na hodiny. Bolo 20:30, cesta mi trvala približne 45minút. "Maj sa ja už musím ísť."

"Jasné čau."

Keď som prišla domov dala som si sprchu a potom som išla spať.

"Cŕŕŕŕŕn!!" zaznel otravný zvuk budíka. "Zase škola" povedala som si potichu. Ráno bolo také ako každé: raňajky, rozhovor (s mamou) a cesta do školy. Ako prvá  bola 2-hodinovka matiky.

 

Učiteľka nám doniesla písomky, podišla ku mne, pozrela sa na mňa vražedným pohľadom a povedala :"Slečna Atwoodová máte 5, ostávate po škole!"

"Tak to je fakt super, dnes máme tie najhoršie predmety vrátane matiky a ja mám byť esšte poškole aby ma doučovala nejaká učiteľka čo smrdí po mačkách, ako by som nemala dosť svojich starostí!!" zamrlala som si popod nos. Ako na potvoru tá striga to počula."Atwoodová k tabuli !" Pol hodinu som tam počítala príklady a nakoniec som zas dostala ďaľšiu 5!!

 

...

 

Konečne sa skončila škola, všetci išli domov iba ja som musela ísť do triedy a počúvať matikárku. Ale v triede bolo vysoké štíhle dievča s dlhými hnedými vlasami, červeným melírom a modrosivými očami. Keď ma zbadala spustila "Ahoj ja som Amy, doučujem matiku, lebo som mala nejaké problémy s vymeškávaním a teba som tu ešte nevidela. Ty si..

"Jessie Atwood a nevidela si ma tu lebo som tu nová, pred pár dňami sme sa sem prisťahovali." potom sme sa začali baviť o všetkom len nie o matika. Zistila som, ýe hrá na bicie (vážne by ssomto o nej nepovedala), rada kreslí a má mladšieho brata. Do triedy vošiel nejaký chalan. Bol celkom pekný, vysoký so zelenými očami a hnedými vlasmi.

"Čau Terry," povedala Amy a obidvaja sa začervenali. Všimla som si, že Terry mal celý čas oči iba pre Amy.

 

Zistila som, že Terry býva iba o ulicu ďalej ako ja, takže sme mali spoločnú cestu. Reč došla až ku koníčkom. "Samozrejme že športujem, klavír a trochu skladám, ale nie je to nič moc."

"Tak to si nemyslím,nemáš so sebou nejaké nahrávky?"

"Pár ich tu mám" povedal a podal mi mobil. Pretočil tona písmeno T. Volali sa iba track 1, track 2.. Tá hudba bola vážne dobrá. Púšťala som ich zaradom. Zrazu ale v nahrávke začal aj spievať. "Amy Angel..." Terry mi vytrhol mobil z ruky a vypol to. "Takže tebe sa páči Amy?"spýala som sa. Bolo ticho, a opäť som sa ho spýtala. "Tak dobre, vlastne áno! A mimochodom, čo povieš na nahrávky?" 

"Terry sooo good! Vážne sú úžasné!"

"Vďaka, tak maj sa." Potom každý šiel svojou cestou

 

-Jess-

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 

 


Posledné fotografie
Archív

Kalendár
<< december / 2020 >>


Štatistiky

Online: 1
Celkom: 37719
Mesiac: 616
Deň: 13